9/06/2013

lakier TEXTURE EFFECT od ADOS Cosmetics no. 80

Witajcie,
po męczącym pierwszym tygodniu nauki nareszcie znalazłam czas by znów odwiedzić bloga ;) Na początku, póki zacznę, chciałabym podziękować wszystkim odwiedzającym oraz komentującym za ogromną obecność. Dziękuję!


W poszukiwaniu żelowego eyelinera z Essence (wychwalanego w blogosferze) w Drogerii Polskiej znalazłam lakier piaskowy, który dziś chciałabym zrecenzować. Z pośród różnych kolorów - pomarańczowego, bordowego, szarego, czy granatowego - zdecydowałam sie na ten, według mnie, prześliczny czerwony kolor.

Zacznę od buteleczki. Jest to standardowa buteleczka, w jaką pakowane są lakiery do paznokci. Pojemność to 10 ml, czyli dość dużo jak na tego typu kosmetyk. Słoiczek ma grube dno i jest zakręcany za pomocą plastikowej nakrętki, czyli to co zawsze ;)
Konsystencja i napigmentowanie lakieru, jest bardzo zadowalająca, co oznacza, że jedna warstwa daje oczekiwany efekt i całkowite pokrycie. Co do rezultatów to, jak w opisie zdjęcia, produkt powinien zapewniać nam efekt piasku na paznokciach. Czy producent spełnia nasze oczekiwania? Owszem, niestety po jednym dniu od pomalowania grudki wycierają sie i/lub dziwnie szarzeją. Dodatkowo lakieru nie możemy pokryć żadnym top coat'em ze względu na strukturę, więc wycierają się końcówki paznokci.

OD PRODUCENTA: Nowa kolekcja super modnych, szybko schnących, trwałych, odpornych na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, długo utrzymujących się lakierów do paznokci z innowacyjnym efektem `piasku` na paznokciu (lakier tworzy na paznokciu chropowatą powłokę przypominającą w dotyku piasek).
Gama zawiera 10 kolorów.


Co do składu to zbytnio nie zwracam na niego uwagi, również na buteleczce, co dziwne, nie było o nim ani słowa. W internecie również pustki ;) 
Podsumowując, jest to produkt godny uwagi, z pewnością dobrze dostępny, tani (zaledwie 7,50zł) i daje zadowalający efekt, niestety krótkotrwały.

Jak podoba Wam sie efekt końcowy?
pozdrawiam.

10 komentarzy: