7/19/2013

HAKURO H100 ♥


W zeszłym tygodniu zamówiłam dla siebie pędzel do makijażu ze strony internetowej bodyland.pl. Dzisiaj odebrałam przesyłkę, lekko spóźnioną, ale jestem z niej bardzo zadowolona.
Dlatego nieplanowany post, w którym chciałam się pochwalić ;)


Dostałam taką malutką paczuszkę, obklejoną firmową taśmą, z którą miałam niemałe problemy przy otwarciu. Ostatecznie paczka poszła pod nożyczki ;)W środku, oprócz białej koperty z główną przesyłką, znalazłam taką miłą karteczkę z podziękowaniami. Mały, niepersonalny dodatek, ale cieszy ;)


 I to na co czekałam. Pędzelek przyszedł w białej, bąbelkowej kopercie i takim pudełeczku plastikowym, które chyba sobie zatrzymam na podróże. Zdziwiłam się troszkę rozmiarem pędzla - spodziewałam się go nieco większego, ale myślę, że jego rozmiar (ok.6 cm) jest też bardzo praktyczny.


Po wyjęciu z folijki pędzel rozłożył się. Jest cudownie miękki, a jednocześnie zbity, co świadczy o tym, że nie będzie marnować pudru ;) Mój wcześniejszy pędzel był twardy i już nie nakładał dobrze kosmetyku. Ten jest miękki, milutki i idealny do miziania się ^^


Dla zainteresowanych numeracja pędzla - HAKURO H100 typu kabuki, czyli taki malutki ;)

Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym produkcie, dlatego się zdecydowałam. Dodatkowo skusiła mnie promocja na stronie, z której zamówiłam; zapłaciłam 36 zł za pędzel + 6,50 za przesyłkę. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem pędzla do żelowego eyelinera, który także chciałabym sobie kupić w najbliższym czasie ;) 

Pozdrawiam.

6 komentarzy: