3/01/2014

hello

♥ peace and love ♥

Hello,
prawdopodobnie jestem właśnie w Karpaczu, na weekendowym wyjeździe z rodziną, zatem dziękujmy automatycznej publikacji :) A więc, jestem tu dziś by pogadać sobie tak ogólnie - o wszystkim i o niczym. O pierdołach, które ostatnio zatruwają mi życie, i o jakiś bzdetach codzienności. Chyba mogę tak to ująć, prawda? Post całkiem na luzie :)
Mamy koniec miesiąca, dziś tłusty czwartek - zjadłam dwa pączki (mniam!). W tym miesiącu miałam ogrom wydarzeń, z czego najważniejszym z nich były moje osiemnaste urodziny. Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką dowodu osobistego, yay! Nie mam w pełni określonych uczuć co do tej pełnoletności, bo z jednej strony ciesze się, że mam większe przywileje i jestem poważniej traktowana, a z drugiej strony szkoda mi tego, że nie jestem już dzieciakiem, którym niekiedy chciałabym zostać do końca życia :) Nie pozostaje mi jednak nic innego jak się z tym pogodzić, trudno. 
Urodziny = prezenty :) Jestem bardzo zadowolona z tego co dostałam, a uwierzcie, dostałam ogrom tego wszystkiego.
Luty to dla mnie także miesiąc wagarowicza, dosłownie. Mało było takich dni w ciągu tych 28 kiedy zjawiłam się w szkole, albo inaczej, w szkole byłam, ale tylko w wersji oficjalnej. To taki mój mały grzeszek, można powiedzieć. Mam mocne postanowienie poprawy, a marzec tuż tuż, więc będzie dobrze. W każdym razie, na to liczę.
I tak żeby nie przynudzać, choć tak długie notki są dla mnie rzadkością, co kryje się pod tym niewinnym tytułem? Moja radość z pierwszych urodzin tego bloga. Cóż więcej mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ :)

Do przeczytania (?) w kolejnych wpisach,
pozdrawiam cieplutko i zostawiam Was z tajnymi znakami ;3

6 komentarzy:

 1. dowód osobisty jest taki piękny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mówisz o jego funkcjach czy o wyglądzie? bo zdjęcie mam beznadziejne ;D

   Usuń
 2. Oj pamiętam ten moment, kiedy odebrałam swój dowód - myślałam, że teraz to już mogę wszystko, jak się okazało, dla rodziców to nie miało znaczenia :D Fajnie jest mieć 18 lat :)

  OdpowiedzUsuń