4/04/2014

Rimmel Salon PRO by Kate


Witajcie,
pewnie jestem jedną z miliona (miliarda?) osób, które uwielbiają malować paznokcie i poświęcają temu zajęciu dość dużo czasu. Dlatego często kupuję nowe sztuki i często są one nawet takie same jak ich poprzednicy. Dziś jednak przygotowałam post z lakierami, które raczej wszyscy znają, jednak dla mnie są jedną z nowości. Zapraszam!


Zacznę od lakieru, o którym ostatnio jest dość głośno, a to oczywiście za sprawą jego urzekającego koloru. Odcień Punk Rock to wpadająca w niebieski szarość, która wygląda dobrze zarówno na długich jaki i na takich jak moje, czyli na krótkich paznokciach. Lakier ze wszystkich trzech wykazał się największą trwałością, bo aż do 8 dni, a także kryciem - wystarczy jedna warstwa.


Kolejny to mój pierwszy lakier z tej serii - Reggae Splash. Po jego zakupie zniechęciłam się do całej edycji. A więc, co złego w tym to przede wszystkim jego słabe krycie - 2 warstwy minimum, a także kolor, który początkowo w buteleczce bardzo mi się spodobał jednak na paznokciach nie wygląda już tak zjawiskowo. Suma summarum, odcień bardzo wpasowany w klimaty letnie i liczę na to, że wtedy bardziej mi się sprawdzi.


Ostatni, pośredni jeżeli chodzi o kolejność kupowania, to klasyczna czerwień, czyli Rock n'Roll. W buteleczce wygląda na bardzo neonowy, jednak na paznokciu sprawia wrażenie ciemniejszego. Sprawuje się idealnie i obecnie jest to moja ulubiona czerwień z pośród czterech innych mi dostępnych. Wykazuje się dobrą trwałością - w granicach pięciu lub sześciu dni (oczywiście z top coatem).

Podsumowując i zbierając wszystkie trzy w jedno miejsce: lakiery trzymają sie idealnie, nie odpryskują, końcówki nie wycierają się w zastraszającym tempie, a i kolory, prócz jednego, bardzo mi odpowiadają. Polecam z czystym sumieniem :)

Pozdrawiam 
i do następnego.

6 komentarzy: